O inwestycji

Inwestycja

Dlaczego warto zamieszkać w Willa Ksaweryn?

Willa Ksaweryn to kameralna inwestycja w sercu warszawskiego Wawra. W trzypiętrowym budynku powstanie 58 komfortowych mieszkań o powierzchni od 31m2 do 81 m2. Mieszkańcy parteru poznają uroki posiadania własnego ogródka, a lokatorzy wyższych pięter wypoczną na przestronnych tarasach. Budynek wyposażony zostanie w wysokiej klasy windy. Obiekt będzie ogrodzony i monitorowany. Miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie zlokalizowane zostały na kondygnacji podziemnej budynku.

Lokalizacja

Bliskość Mazowieckiego Parku Krajobrazowego a także dobra komunikacja z innymi dzielnicami Warszawy to tylko niektóre zalety lokalizacji naszej inwestycji

Jeśli cenisz sobie spokój, a jednocześnie chcesz korzystać z atrakcji jakie oferuje życie w dużym mieście nasza inwestycja jest idealnym miejscem dla Ciebie. Willa Ksaweryn powstaje w dzielnicy Wawer przy ul. Patriotów 100 .

Wawer to zielona część Warszawy, w której znajdziesz chwilę wytchnienia od zgiełku wielkiego miasta. Bliskość Mazowieckiego Parku Krajobrazowego i licznych tras rowerowych pozwoli cieszyć się aktywnym wypoczynkiem na łonie natury. Inwestycja znajduje się zaledwie 50 m od stacji SKM Warszawa Miedzeszyn, co umożliwia dojazd do ścisłego centrum Stolicy w zaledwie 30 minut i to bez stania w korkach! Willa Ksaweryn powstaje w bezpośredniej bliskości przedszkoli, szkół, sklepów (zaledwie 7 minut do Galerii Ferio Wawer).

Innowacyjność

Zadbaliśmy o to aby nasz budynek oprócz nowoczesnej architektury wyróżniał się innowacyjnością

Willa Ksaweryn to nie tylko nowoczesna architektura ale także innowacyjne rozwiązania. Na dachu budynku zamontowane zostaną kolektory słoneczne, które będą wspomagały pracę kotłowni, a co za tym idzie przyczynią się do obniżenia kosztów utrzymania mieszkania.

Dodatkowo naszym Klientom oferujemy projekt, wykonanie oraz uruchomienie najnowocześniejszego systemu „Inteligenty Dom” firmy FIBARO. Połączenie urządzeń takich jak czujniki ruchu, czujniki dymu, czujniki otwierania okien i drzwi, ściemniacze światła, wyłączniki gniazdek elektrycznych w spójny system pozwoli ograniczyć zużycie energii. Urządzenia łączą się ze sobą bezprzewodowo. System będzie z Tobą współpracował, poinformuje o ewentualnych zagrożeniach, a Ty będziesz mógł skupić się na rodzinie. Całością będziesz mógł zarządzać za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub swojego smartfona, również będąc poza domem. Więcej informacji na stronie www.majsonic.pl

Warunki Finansowania

Więcej

Kontakt

Zadzwoń

Porozmawiamy!

Napisz do nas

Odpiszemy!

Umów spotkanie

Oddzwonimy!

ul. Patriotów 100, Warszawa